אינסטלטור מומלץ בתל אביב

מנהל אינסטלטורים
0

טיפים מוכחים ועצות מעשיות שיסייעו לכם למזער נזקים בעת תקלות באינסטלציה.

אם קמתם בבוקר וגילתם שיש לכם נזילה בצנרת, אם הברז בכיור האמבטיה או המטבח טפטף כל הלילה וגם בבוקר לא הצלחתם למנוע את הדליפה, אם יש לכם סימני רטיבות על הקיר או שאין לכם לחץ מים בברז, אתם זקוקים לאינסטלטור מקצועי.

אך רגע לפני שאתם מזמינים אינסטלטור מומלץ בתל אביב, אתם יכולים להעניק עזרה ראשונה לתקלה עד שהאינסטלטור יגיע. כך אולי תוכלו להוזיל את עלויות התיקון, לצמצם את משך הטיפול בתקלה או אפילו, אולי, לפתור את התקלה בעצמכם.

 בואו ללמוד איך להגיש עזרה ראשונה לתקלות אינסטלציה נפוצות!

אם יש לכם דליפה בברז דבר ראשון, תסגרו את הברז הראשי, תסגרו גם את כל הברזים של צרכני המים כמו מדיח, מכונת כביסה ועוד, המתינו זמן קצר ואז צאו לבדוק אם ברז המים הראשי של הדירה עדיין מסתובב . אם הברז ממשיך להסתובב, יש לכם דליפת מים ואתם צריכים להזמין אינסטלטור.

אם  גיליתם את הדליפה בשעות הלילה ויש לכם אפשרות, וסבלנות, לחכות לשעות הבוקר, מומלץ להזמין את האינסטלטור בשעות העבודה. רוב האינסטלטורים נוהגים לגבות תשלום גבוה יותר על עבודה מחוץ לשעות העבודה הרגילות. אם תמתינו לבוקר, תוכלו לחסוך בעלויות התיקון.

אם יש לכם פיצוץ בצנרת, דבר ראשון אתם צריכים לסגור את השיבר הראשי. אם סגרתם והמים עדיין זורמים, כנראה שמקור הפיצוץ הוא אצל השכן מלמעלה. גשו אליו ודאו שהוא סוגר את השיבר והזמינו דחוף אינסטלטור.

שימו לב: עבור תקלות ונזקים שנגרמו כתוצאה מפיצוץ בדירה  השכן, החוק מחייב את השכן לפצות אתכם על הנזקים שנגרמו לכם.

אם יש לכם סתימה קלה בכיור, אתם יכולים לפתוח אותה בעצמכם בעזרת פומפה. פומפה היא מקל שלראשו מחוברת כיפת גומי, כאשר אתם מצמידים את כיפת הגומי אל פתח הכיור ומפמפמים, הפומפה יוצרת וואקום ושולפת את הגורם שיצר את הסתימה.

לא הצלחתם לשחרר את הסתימה בעזרת הפומפה, נסו לפתוח את הסיפון, הכוסית שמתחת לכיור, ונקו אותה מהלכלוכים שהצטברו בתוכה. אם הסיפון נקי ועדיין המים עומדים, יש לכם כנראה סתימה רצינית בעומק הצינור ואתם חייבים להזמין אינסטלטור.

אם אין לכם זרם מים חזק או שיש לכם בעיות בלחץ המים בצנרת, נסו לבדוק באילו ברזים יש בעיה עם לחץ המים. אם הזרם תקין בכל הברזים ורק בברז אחד אין זרם חזק, כנראה שיש סתימה באותו הברז. נקו את ראש הברז או החליפו אותו בחדש והתקלה תיפתר. אם  זרם המים חלש בראש המקלחת, ייתכן ויש סתימה בראש המקלחת. פרקו את ראש המקלחת, השרו אותו במים וחומץ למשך שעה והבעיה תיפתר.

אם אתם גרים בבית ישן עם צנרת ישנה, הזמינו אינסטלטור כדי לבדוק שאין לכם סתימות בצנרת.

אם יש לכם הצפה של מים בבית, אל תמתינו! קראו לבני הבית, וגם לשכנים, הצטיידו במספר מגבים ופנו את המים. מים עומדים עלולים להיספג בחול אשר מתחת למרצפות,  החול יספוג את הלחות שתהפוך להיות כלואה, והמרצפות עלולות להתרומם.

סיימתם לגרוף את המים, הזמינו מיד אינסטלטור מקצועי כדי שיאבחן את התקלה ויפתור אותה.

אינסטלטור מומלץ בתל אביב – עוד כמה טיפים ועצות טובות

אם יש לכם נזילה בקיר מאחורי אריחים מיוחדים או יקרים ואתם מעדיפים שהם לא יישברו במהלך תיקון הנזילה, בקשו מהאינסטלטור שיעשה מעקף צנרת. אם אין ברירה וחייבים לשבור את האריחים בקשו מהאינסטלטור להקפיד לשבור אותם בהתאם לצורה שלהם, וכך יהיה קל יותר להדביק אחד בודד או מספר אריחים חדשים לאחר שהעבודה הושלמה.

אם יש לכם רטיבות בקירות, קחו עפרון וסמנו את קווי המתאר של הרטיבות, כך תוכלו לעקוב אחרי התיקון ולדעת הם כתמי הרטיבות גדלו או הצטמצמו. אם הכתמים מתחילים להצטמצם ומקבלים גוון צהוב,  זהו סימן שהתקלה טופלה בהצלחה. המתינו עוד זמן קצר עד שהקיר יתייבש לגמרי ורק אז תוכלו לצבוע אותו.

לפני שאתם מזמינים אינסטלטור עשו סקר שווקים ובררו את המחירים שגובים מספר אינסטלטורים לתיקון התקלה שלכם.  כך תוכלו לקבל מושג על עלות המחירים ולהשוות ביניהם. אך שימו לב, אל תתפתו למחיר זול, לעתים מחיר זול עשוי לאותת על עבודה לא מקצועית ועל אינסטלטור חסר ניסיון.

אם אתם מתקינים כלים סניטריים חדשים או נקודת מים חדשה, בקשו תעודת אחריות. על פיצוץ בצנרת ועל פתיחת סתימה לא נהוג לתת אחריות מאחר ותקלות אלו עלולות לחזור ללא קשר לעבודת האינסטלטור.

אם התקנתם  צנרת חדשה בבית, בקשו מהאינסטלטור שייתן לכם אחריות על הצנרת. אך תמיד קיים חשש שהאינסטלטור ינסה להתחמק מהאחריות, ולכן כדאי להזמין את החברה שסיפקה את הצנרת בשלב סיום העבודה. נציגי החברה יגיעו אליכם, יעשו בדיקה בחינם, יוודאו שהצנרת אכן תקינה ויעניקו לכם אחריות על הצנרת מטעמם.

אם אתם מחפשים אינסטלטור מומלץ בתל אביב, אמין ואחראי, צרו קשר ובואו להיות חלק ממשפחת הלקוחות המרוצים!