הדברת חרקים ומזיקים

מנהל הדברה
0

לא קיימים הרבה מצבים שיותר טורדים את מנוחתנו ומפריעים לשגרה שלנו מאשר הימצאותם של חרקים ומזיקים שונים בסביבה הביתית או בסביבה העסקית. כשמדובר בסביבה הביתית המקודשת שלנו, אנו תמיד רוצים לשמור על היגיינה וסטריליות. איננו רוצים שאף גורם חיצוני ובלתי רצוי יפריע לנו ויגרע מרמת הנוחות המרבית לה אנו שואפים. כמה פעמים נתקלתם בחרק באופן מפתיע בביתכם וחשתם מיד פרץ של רגשות שליליים? זה נפוץ בפרט בחודשי הקיץ, אבל יכול להתרחש בכל תקופה בשנה. כאשר מדובר בסביבה העסקית, הימצאותם של חרקים ומזיקים עשויה להוביל לסביבת עבודה מסוכנת ולא סטרילית, לירידה משמעותית בכמות העבודה ואף לסגירת העסק על ידי הרשויות. כשמדובר בהדברת חרקים ובהדברת מזיקים – אין מקום לספקות, ויש לחתור לפתרונה המהיר של הבעיה.

הדברת מזיקים בסביבה הביתית

חברתנו, "הדברות השפלה", מטפלת בכל סוגי המזיקים והחרקים – לרבות פשפש המיטה, זבוב הבית, צרעות, עכבישים, חולדות, טרמיטים, פרעושים, נמלים, קרציות ותיקנים. אנחנו מטפלים בבעיות הרלוונטיות בגינות פרטיות וציבורית, בבתים פרטיים, במבנים ציבוריים ובבנייני מגורים.

בעיות הדורשות הדברה הן שכיחות למדי ופוגעות באורח החיים של הדיירים באופן ניכר. לרוב הם ינסו לטפל בבעיה בעצמם – אך פעמים רבות לא ניתן לדעת מה מקור הבעיה ואיך לטפל בה. אותם חרקים ומזיקים הם לא היגייניים בעליל, וחשוב לטפל בבעיה במהירות. הצוות המיומן שלנו יודע לזהות את מקור הבעיה ואת מין וסוג המזיק. תהליך הזיהוי נקרא בעגה המקצועית – "תהליך הניטור". מי שאינו בעל הידע המקצועי הרלוונטי לא יוכל לעקור את הבעיה מהשורש, ולרוב יחזה בהישנותה שוב ושוב.

הדברת מזיקים בסביבה העסקית

כשמדובר בסביבה העסקית – הדברה מהירה ויעילה עשויה להתברר כחשובה אף יותר. עסקים העוסקים במזון, לרבות מפעלי ייצור מזון, מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, אולמות וגני אירועים – וכו' – חייבים לעמוד בתקנים בריאותיים מחמירים ובביקורות תברואתיות. כמובן שהימצאותם של מזיקים וחרקים עשויה לפסול אותם במהלך הביקורת מהמשך עבודה.

גם לקוחות שחוזים באותם מזיקים עשויים להוביל לנהירה המונית של קהל הרחק מהעסק. ברור שאף אדם לא ירצה להגיע לסעוד או לשתות במקום שבו קיימים חרקים. פה לאוזן זה גם לטובה וגם לרעה, וחשוב לזכור את זה. מעבר לעסקי המזון למיניהם, כל מחסן, מרכז לוגיסטי ומפעל עשוי להיתקל בבעיה של חרקים וכמובן שגם תחום החקלאות פוגש במזיקים רבים – רפתות, חוות, לולים – ועוד.

הדברה "הדברות השפלה"

הדברה מקצועית מאתרת את מקור הבעיה באופן מדויק. ניטור נכון, שמבוצע על ידי טכנאי הדברה מנוסה ומיומן, יכול להוליד את האפשרות לבצע הדברה נקודתית בלבד. חומרי הדברה הם לא החומרים הנעימים ביותר, ומומלץ לפזר אותם על השטח האפשרי הקטן ביותר. וודאי שגם עצם הניטור הנכון ואיתור מקור הבעיה יובילו בסופו של דבר לפתרון יעיל ומהיר יותר שלה. כל הטכנאים שלנו הם מיומנים, מקצועיים ובעלי התעודות והרישיונות הרלוונטיים, והם יכולים להדביר את כל סוגי המזיקים בצורה יעילה ובטוחה.

חומרים איכותיים

החומרים שאנו משתמשים בהם הם איכותיים, נטולי ריח, פחות רעילים ולפעמים כלל לא רעילים, ובכך שומרים על בריאותם ובטיחותם של הלקוחות שלנו. כמובן שכל קריאה למדביר וביצוע ניטור והדברה במקום יהיו מלווים בהסברים הנוגעים לממצאים של תהליך הניטור ומידע לגבי הפעולות שבהן נקט טכנאי ההדברה. לבסוף יינתנו הנחיות מפורטות בדבר דרכי הפעולה בטווח הקצר לאחר פעולת ההדברה. טכנאי ההדברה גם יסביר כיצד יש לפעול מעתה והלאה על מנת למנוע את הישנות הבעיה. פעמים רבות ניתן למנוע צורך בהדברה נוספת בעתיד על ידי כך שנקפיד על סטנדרטים גבוהים של ניקיון, ובפרט כאשר מדובר בחללים שבהם עובדים הרבה עם מזון.

חברת "הדברות השפלה"

חברתנו עובדת בכל אזור השרון, גוש דן ומרכז הארץ. אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 בימים בשבוע בטלפון שמספרו 052-4643075. אנחנו מספקים אחריות לעבודות שלנו בהתאם לפרופיל המזיק שהודבר וכל המדבירים שלנו נושאים תעודת מדביר מוסמך. שיטת ההדברה שלנו הינה שיטת הדברה משולבת – IPM. מדובר בשיטה מתקדמת, ירוקה ובטיחותית מהרגיל, גם עבור הסביבה וגם עבור בני האדם שבסביבה. אם אתם מעוניינים בהדברת חרקים, צרו איתנו קשר בטופס כאן או בטלפון הנ"ל, ונגיע בהקדם על מנת לפתור את הבעיה ולהחזיר את שגרת חייכם למסלולה הנוח, הבטוח והטבעי.