הדירה מבולגנת? כך תעשו סדר בבלגן

מנהל הובלות
0

ישראלים רבים מדברים על הרצון להכניס סדר בחייהם. אלא שסדר מנטאלי מתחיל בסדר פיסי. אם גם אתם מתגוררים בדירה בה שולט הבלגן, חוסר הסדר ועודף הפריטים שלא באמת צריכים, הגעתם למקום הנכון. בשורות הקרובות נכיר לכם שירות נפלא, אשר יסייע לכם לפתוח דף חדש. ותאמינו או לא, הוא בחינם. אז בואו נתחיל לסדר את העתיד יחד…

חוסר סדר והשלכותיו

מחקרים שנערכו גילו כי לחוסר סדר בבית השפעות שליליות רבות בכל הקשור למצב הרוח של האנשים המתגוררים בו, לסף הסבלנות ולאלמנטים נוספים שליליים. מעבר לכך, עודף חפצים מייצר אבק ולכלוך ועלול לפגוע בבריאות ובנשימה, בעיקר אם ישנם ילדים קטנים. גם חרקים, מקקים וחבריהם נפוצים יותר בבתים שתכולתם עולה על גדותיהם.

שירות פינוי – מכניסים סדר לבית בלי להתאמץ

הרצון לחיות באופן מסודר מתנגש, לעיתים קרובות, עם העצלות הטבעית. בכל זאת, לסדר בית, לזרוק חפצים, פריטים ורהיטים, אינו עניין פשוט וקל. אלא שעכשיו לא צריך להתאמץ. שירות פינוי דירות, מחסנים, מקלטים וכדומה זמין לכל דורש, והופך את החיים של האגרנים והבלגניסטים לפשוטים הרבה יותר.

הרעיון פשוט. במקום להרים, להוציא, למיין, לסדר, להחליט, לנסוע, לזרוק ושאר הפעולות הדרושות לניקוי וסידור הדירה, צוות מיומן עושה את הכל עבורכם. ומאין בא שכרו? ובכן, במרבית המקרים – מהחפצים שלכם, שעבורכם הם חסרי שימוש, אך עבורו עשויים להיות יקרים מפז. יתרה מכך, ישנה אפשרות שדווקא הם אלו שישלמו לכם, עבור חפצים יקרי ערך שאינכם מעוניינים בהם יותר. במקרים מסוימים, בהם כלל החפצים חסרי תועלת עבור איש המקצוע, ייתכן ויגבה סכום כסף לא גבוה על השירות.

תהליך הפינוי והסידור

תהליך הסידור אורך, בדירות הסטנדרטיות, כיום עבודה. זה מתחיל בשלב המיון, בו אנשי המקצוע, בעזרתכם האדיבה, מחלקים את חפציכם לכאלו אותם אתם מעוניינים לשמור, לכאלו חסרי שימוש לחלוטין ולכאלו שאינם בשימוש שלכם, אך בעלי ערך לחברת הפינוי. בשלב השני יופיע אלטיזכן שמפנה הכל, ויותיר אתכם עם מה שאתם באמת צריכים, ותו לא. ניתן להוסיף לפינוי הדירה גם שירות ניקיון, גריסת מסמכים ועוד. בשלב השלישי, החפצים שלכם ימצאו את דרכם לאתרי פסולת המורשים, לאתרי המיחזור, לתרומות ועוד.

בבחירת חברת פינוי דירות, מומלץ לוודא מה בדיוק כולל השירות של אותה חברה. חשוב להבין כמה אנשי צוות מגיעים, כמה זמן הדבר צפוי לקחת, אחריות וביטוחים במקרה נזק לרכוש או לבית ועוד. המלצות אלו נכתבו

בשיתוף עם עדי פינויים – החברה המובילה בתחום פינוי הדירות.