הובלות למרחקים ארוכים: עצות למוביל

מנהל הובלות
0

מנוחה טובה מייעלת את משך הנסיעה

יש להרבה אנשים נטייה לחשוב שאם ההובלה היא למרחק ארוך אז היא תיקח נצח. תנו לנו לחדש לכם: נסיעה למרחק ארוך בצורה נכונה מייעלת את הנהיגה ומקצרת את משך זמן הנסיעה. בראש סדר העדיפויות יש לוודא כי הנהג מקבל 7 שעות מנוחה רצופות מחוץ לסביבת העבודה, לפני תחילת הנסיעה וכי אינו נוהג יותר מ – 12 שעות בתוך תקופה של 24 שעות. כמו כן, כאשר מדובר בהובלה למרחקים ארוכים, על הנהג לעשות הפסקה בת חצי שעה אחת ל – 4 שעות נהיגה רצופות (זאת על פי תקנה 168א משנה ג').

התקנות נכתבו על מנת להימנע מתאונות דרכים קשות; הקפידו על הכללים, אל תתעלמו מהצורך של הגוף לעשות הפסקה!

למשך זמן הנסיעה חשיבות רבה מהרבה סיבות; למשל, כשמדובר בהובלת מוצרים בקירור או בהקפאה, משך זמן השינוע הוא מוגבל כיוון שמוצרים אלו עשויים להתקלקל. וודאו כי לחברת ההובלות שבחרתם יש מחויבות כלפי לקוחותיה, לבצע את השירות הטוב ביותר, בזמן המהיר ביותר, על אף המרחק הלא מבוטל הנדרש עבור ההובלה.

דע מאין באת ולאן אתה הולך: ידיעת הדרך לקיצור זמני ההובלה

כאשר יש צורך בשינוע משאות מפנים הארץ לאזורי הדרום הרחוקים, כמו אילת וסביבתה למשל, נתיב הנסיעה יהיה כנראה דרך כביש 90, החוצה את הארץ מצפון לדרום. בדרום הארץ, אחרי היציאה מים המלח, הופך הכביש לחוצה נופים מלאי עניין וצבע, הלוא הוא כביש הערבה.

* עובדה שלא ידעתם על כביש הערבה: אורכו הכולל מעל ל-450 ק"מ!

ממרכז הארץ עד צומת הערבה זוהי נסיעה האורכת כמאה ק"מ, מצומת הערבה עד אילת צפויים לנהג עוד כ-200 ק"מ עד שיגיע למחוז חפצו. כיוון שהנהיגה היא מעייפת ומתישה, על שינוע המטען להתבצע בצורה בטיחותית ביותר, החל בהעמסת המטען על כלי הרכב ועד לפריקתו בבטחה במפעל או במרכזי השיווק באילת.

נכון להיום, הדרך היבשתית היחידה להובלת משאות ממרכז וצפון הארץ לאילת, היא כביש 90. אמנם זו לא הדרך הכי נוחה או הכביש הכי בטוח, לכן מתבצעים שיפוצים לכל אורך הכביש ומתוכננים בו שדרוגים להקלת דרכי הגישה לעיר.

מעבר לשינויים הצפויים בכביש הערבה, עתידים להיפתח שדה תעופה ונמל ימי, הצפויים להפוך את אילת למרכז סחר בארצנו. אבל! למרות האמצעים החדשים, הובלות באמצעות משאיות ורכבים כבדים חיוניות להתנהלות השוטפת של בתי העסק והמשווקים בעיר וסביבתה. הרי שנסיעה במשאית היא הזמינה ביותר מבין דרכי הגישה כיום, בעזרת משאית ניתן להוביל כמעט את כל סוגי המטענים, מכל רחבי הארץ, בצורה בטיחותית, תוך פחות מ-24 שעות.

למרות הריחוק הגיאוגרפי העצום של אילת ממרכז הארץ, בעזרת שינוע מטענים זמין וקבוע, המייבא לעיר סחורה, ניתן לשמור על אילת כעיר מרכזית ותוססת בדרום הארץ היפהפייה שלנו!

חברת אלפא מובינג, המנהלת קו הובלות יומי לאילת – מכשירה נהגים בצורה הטובה והמוקפדת ביותר; במהלך הנסיעה מנטר נהג המשאית או המכולה את בטיחות המטענים באמצעות מכשירי ניטור הממוקמים ברכב; בנוסף, מידי פעם עושה עצירות התרעננות ובדיקת יציבות המטען.

נכתב באדיבות חברת אלפא מובינג