הטעויות הנפוצות ביום מעבר הדירה שלכם

מנהל הובלות
0

1.להשאיר אריזות לבוקר המעבר

אמנם אין שום סיבה שתהיו בלחץ ביום מעבר הדירה שלכם, מהסיבה הפשוטה שלחץ אינו עוזר בדבר. יחד עם זאת, שאננות היא האויב הגדול ביותר שלכם. חשוב מאד לארגן את הזמן שלכם בצורה מושכלת ונכונה, ולהבטיח כי הבית שלכם מוכן להובלה. כמובן שההמלצה הברורה היא לבצע את המעבר שלכם באמצעות חברת הובלות. עם שירות שכזה, המובילים מגיעים אל בית ארוז, מעבירים את התכולה אל משאית ההובלה ומבצעים את העבודה בשבילכם. ואתם? נוחו לכם בינתיים על כוס קפה או חכו בדירה החדשה שלכם לקבלת התכולה.

2.לקבוע סידורים נוספים ביום המעבר

ביום מעבר הדירה שלכם, חשוב מאד שלא תקבעו סידורים שונים. מעבר של דירה מצריך מכם נוכחות מלאה, ועל כן חבל שתטרידו את עצמכם בגיחות נוספות לשם בירוקרטיות או סידורים אחרים. למרות שחברת ההובלה מבצעת עבורכם את המעבר, כדאי תמיד להיות נוכחים בדירה וכך להסביר להם על תכולת הארגזים, האם ישנם דברים שבירים ואיזו עדיפות יש לכל ארגז בסדר ההובלה. הובלת דירה לא תהיה אותו הדבר בלעדיכם בסביבה.

3.לוותר על שירות של חברות ההובלה

נקודת ההנחה היא שאתם מסתייעים בשירות של הובלת דירות, אך מה קורה אם לא תעשו זאת? הרי שמדובר על הטעות הגדולה ביותר שתוכלו לעשות ביום המעבר שלכם. כשם שאתם רוכשים דירה מקבלן ולא בונים אותה בעצמכם, וכשם שאתם לא תופרים את הבגדים שלכם לבד אלא ניגשים אל חנות הבגדים, גם כאן דומה הדבר: בעת שאתם זקוקים לשירות של הובלה, אתם עושים זאת באמצעות אנשי מקצוע בלבד. הובלה שתבוצע על ידכם מאריכה לכם את הזמן, מסכנת את הבטיחות שלכם ואת הבריאות שלכם.

4.לא לברר על מניפת השירותים המוצעים לכם

אולי אתם לא יודעים, אבל חברות ההובלה מציעות קצת יותר ממשאית ומובילים. כיום, מדובר על חברות המציעות מניפה עשירה של שירותים שמקלים את חייהם של אלו העוברים דירה. חוששים מכמויות גדולות של ארגזים? אינכם מצליחים לתמרן בין לוח הזמנים של העבודה, הילדים והאריזות? הזמינו חברה שתבצע עבורכם גם אריזת חפצים! הציוד שלכם יארז על הצד הטוב ביותר, ויבטיח מעבר קל ובטוח לכם, וגם לציוד שלכם.

 

5.לארוז דברים בשקיות ולא בארגזים

לא משנה אם אתם צריכים שירות של אריזת דירה, את החפצים שלכם אורזים אך ורק בארגזים. לא מעטים אלו שבוחרים להכניס את הציוד שלהם אל תוך שקיות, וכך עושים טעות גדולה. מדוע לארוז דווקא בארגזים? ראשית, מדובר על הגנה טובה יותר לציוד שלכם שכן יש מעטפת קשיחה שמגנה עליו. עם שקיות, הרי שמדובר על שכבה דקה שגם יכולה להקרע בקלות. בנוסף, מדובר על הובלה יעילה יותר וקלה יותר למובילים בעת שמדובר על ארגזים.

מעוניינים לקרוא עוד כמה טיפים מעוניינים בנושא הובלות כנסו לאתר מולטי הובלות בכתובת http://הובלותבירושלים.org.il