כל הטעויות הנפוצות במעבר הדירה

מנהל הובלות
0

מעבר הדירה טומן בתוכו המון התרגשות והמון ציפייה, אך על מנת להשלים את המעבר שלכם ולהגיע אל מקום מושבכם החדש, עליכם גם לעבוד לא מעט. לעתים, כחלק מההתרגשות, נכנסים לא מעטים לשאננות, שלבסוף מתגלה כטעות שגררה טעות. המטרה הברורה שלכם היא שהמעבר שלכם יהיה קל, יעיל ומהיר. לכן, נסו לדלג על הטעויות הנפוצות, וכך תבטיחו לעצמכם גלישה נעימה אל עבר ההתחלה החדשה שמחכה לכם. אם כן, מה הן הטעויות הנפוצות ביותר בעת שמדובר על הובלת הדירה ומעבר דירה?

נתקשר למוביל כבר מחר, יהיה בסדר

הטעות הראשונה והנפוצה ביותר היא לדחות את הדברים שצריך לעשות לטובת המעבר. אתם עוברים דירה? לא דוחים את הכנת לוח הזמנים, ובעת שאתם נעזרים בשירותים חיצוניים כמו אלו של הובלת דירות, מתאמים עם המובילים מראש ולא מחכים לרגע האחרון. ככל שדוחים יותר את המטלות שעליכם לעשות, כך אתם מגדילים את הסיכוי שמעבר הדירה שלכם יהיה גדוש בכשלים וליקויים שונים. המוביל הוא אחד מהספקים החשובים ביותר שתעבדו איתם לקראת המעבר, כך שבעת שיש לכם תאריך מעבר – קובעים עם המוביל.

מה הלחץ? נארוז כמה ימים לפני

עליכם לארוז את כל החפצים שלכם ואת פס קול חייכם מהדירה הנוכחית. כמובן שמשך האריזה תלוי בגודל הדירה הנוכחית שלכם, אך בכל מקרה – לא מדובר על מלאכה שמשאירים לרגע האחרון. אריזת בית היא בכל מקרה לא דבר קל, בה עליכם למיין חפצים, לסדרם בתוך ארגזים ולעתים גם לנקות פריטים טרם הם נכנסים לארגזים. לכן, לא דוחים את מלאכת האריזה, ומתכננים אותה בדיוק מופתי על מנת להבטיח שכל החפצים שלכם יכנסו לארגזים. בלי תכנון נכון, אתם עלולים למצוא את עצמכם ממשיכים לארוז את החפצים שלכם גם ביום המעבר. בעת שמגיע אליכם שירות של הובלת דירה, רוצים המובילים להתחיל להעמיס את התכולה, ולא להמתין לאריזת הארגזים.

לא צריך לדווח על התכולה, הם כבר יראו לבד

בשום פנים ואופן לא! עליכם לתאם עם חברת ההובלה שמבצעת עבורכם הובלת דירה, את התכולה שאתם עתידים להעביר. בהתאם לגודל וכובד התכולה שלכם, תדע חברת ההובלה איזו משאית לשלוח לכם, כמה מובילים ואיזה ציוד. חשוב מאד לתת הערכה לחברת ההובלה ולעשות זאת כמה שיותר מוקדם בסמוך להובלה. ישנן הובלות המצריכות מנופים, לצד הובלות המסתכמות בכמה מובילים בלבד. לכן, לטובת הובלה מוצלחת ויעילה שלכם, עדכנו את חברת ההובלות בתכולה שאתם עתידים להוביל.

נתי הובלות הינה חברת הובלות המבצעת עבורכם את כל סוגי ההובלות בפריסה ארצית: http://www.natimoving.co.il