מה הם המוצרים הפופולריים להלבשת הבית?

מנהל נדלן
0

לקוחות רבים אוהבים ליצור שינויים מעת לעת בנראות הבית. ההיצע הגדול של המוצרים החדשים עבור הלבשת הבית יוצר המון אפשרויות חדשות. לפעמים מספיק לשנות פריט אחד דומיננטי כמו ווילון כדי ליצור נראות חדשה לחלוטין שתפתיע כל אדם שנכנס הביתה.

פרקטים מגוונים

אחד המוצרים שביצע את השינוי הגדול בתפיסת העולם של הישראלים לגבי נראות הבית הוא הפרקט. לוחות העץ שנראו בעבר לעיתים רחוקות, נראים כעת בבתים ובמשרדים רבים.

הישראלים גילו את היתרונות הרבים של הפרקטים כמו נוחות ההתקנה, נוחות השימוש היום יומי, התחזוקה הפשוטה, הבידוד והטמפרטורה הנעימה של הפרקט ללא קשר לטמפרטורה העונתית.

גם במשרדים רבים הבינו שהפרקטים יוצרים יוקרה בנראות המשרדים ולכן רבים מהם התקינו סוגים שונים של פרקטים בלובי ובחדרים ברחבי הקומה.

כל לקוח יכול לבחור פרקטים למינציה, או לוחות עץ טבעי על פי טעמו ובהתאם לתקציב שלו. למקומות רטובים ולחים שבהם קיימת מדי פעם זליגת מים כמו חדרי הרחצה או המטבח, מומלץ להתקין פרקטים PVC שהם עמידים בפני זליגת מים בכמויות קטנות.

הצבעוניות של הפרקטים היא רבה ולאחר בחירת סוג הפרקט אפשר לבחור גם לוחות בגוון אחיד, בגוון המשלב של כמה צבעים וכך להתאים את הרצפה העתידית לריהוט הקיים כדי ליצור סינרגיה עוצמתית יחד.

שטיחים

ברוב הבתים מודעים לחשיבותם של השטיחים ביצירת חמימות משפחתית, פינת מפגש לרבוץ בה מול הטלוויזיה או מקום נפלא למשחקי ילדים. הסוגים הרבים של השטיחים הקיימים בשוק מאפשרים לבחור בין קשת רחבה של מוצרים כמו שטיחים פרסיים או אפגניים אותנטיים, שטיחים מודרניים המכילים שלל ציורים או צורות צבעוניות ומעניינות, שטיחים כפריים המכילים אריגה של פרחים, פירות או חיות חביבות, שטיחים קלאסיים ועדינים, שטיחי וינטג' בצבעוניות יוצאת דופן ושפע של אפשרויות נוספות.

בחירת השטיח תואמת את אופים של בעלי הנכס, את הקו העיצובי שנבחר לבית ואת הפונקציונליות של השטיח בכל מקום שבו הוא יימצא.

כדי לקבל החלטה על השטיח המתאים ביותר לסלון, לכל אחד מחדרי הילדים ולחדר השינה, כדאי לראות את ההיצע העצום הקיים באולמות התצוגה ולאחר מכן לקבל החלטה מושכלת.

ווילונות

ההחלטה על רכישת וילון נראית פשוטה אך המבחר הגדול והיתרונות של כל אחד מהסוגים יוצר בחירה די קשה. מי שאוהב את הווילונות הקלאסיים ייהנה משפע של בדים, טקסטורות מסקרנות ומרקמים מפתיעים. אוהבי החדשנות ישמחו להיחשף לווילונות מחומר המיקדו, ווילונות גלילה, רומאים או וונציאנים שכולם יפים, פרקטיים ואפשר לרכוש את רובם בכמה גוונים.

טפטים

אחת ההפתעות של השנים האחרונות היא גלילי הטפט שביצעו come  back. הטפטים בדוגמאות הארכאיות פינו את מקומם לטפטים בטקסטורות יפהפיות, בגוונים מודרניים שמשנים לחלוטין את פניו של כל חדר גם אם מדביקים טפט על קיר אחד.

 

צמרת

תמונה באדיבות אתר צמרת פרקטים