ניהול תיק השקעות – מבלי לקחת סיכונים

מנהל לבית ולגן
0

יש אנשים שחסכו סכום כסף גדול במשך זמן רב, אם באמצעות עבודה מתמשכת במהלך שנים רבות, אם באמצעות סכום כסף שאותו קיבלו בירושה, או סכום כסף שהרוויחו מהכנסות עסק שיש ברשותם. הדבר הטוב ביותר שכדאי לעשות עם סכום כסף גדול שנמצא ברשותנו הוא להשקיע אותו בנתבי השקעה שונים, ולא להכניס אותו לחשבון העובר ושב שלנו בבנק כדי לבזבז אותו.

הסיבה להנעת הכסף דרך אפיקי השקעה שונים היא בעיקר כדי להרוויח מכך, ולנסות להגדיל את אותו סכום כסף בסכומי כסף נוספים שיתווספו אליו. מומלץ לפנות לאפיקי השקעות המיועדים למשך זמן ממושך, ולא לרווח באפן מידי, בדרך הזו ניתן יהיה להרוויח סכומי כסף גדולים יותר ולהימנע כמה שאפשר מהפסדים כספיים.

פתיחת תיק השקעות

הדרך הטובה והפופולרית ביותר להשקיע את הכסף בערוצי השקעה רווחיים וכמה שפחות סיכונים, היא באמצעות פתיחת תיק השקעות בבית השקעות מוסמך ומקצועי. בית ההשקעות ינהל עבורכם את חשבון ההשקעות באופן מושכל ומקצועי, כך שתוכלו לתת להם את המושכות בכל הנוגע להשקעת הכסף דרך ערוצים שונים, והם יוכלו להרוויח עבורכם סכום כסף גדול יותר במהלך הזמן.

כיצד בוחרים בית השקעות איכותי, אמין ומקצועי עם סיכון מינימלי

כמו בכל השקעה כספית כזו או אחרת, תמיד קיימת האפשרות לסיכון פיננסי ולהפסד חלקי של הכסף שהושקע. מכיוון שמדובר בתחום השקעות המצריך ניהול כספים בסכומים גדולים להשקעות משתנות, מדינת ישראל הוציאה חוק המעניק אפשרות לניהול תיקי השקעות רק לחברות המוסמכות לכך, שעברו הסמכה מקצועית וקיבלו את הרישיון הנדרש לכך מטעם הרשות לניירות ערך.

בית השקעות מקצועי ואמין הוא כזה המאפשר לבחור ערוצי השקעה המותאמים באופן אישי ופרטני לכל לקוח ולקוח. המשתנים הנקבעים לערוצי ההשקעה תלויים בסכום הכסף אותו הלקוח מעוניין להשקיע, משך הזמן שהוא מעוניין להשקיע את הכסף והסיכון הכספי שהוא יכול לקחת על עצמו.

חשבון השקעות עם תשואות מצטברות

מומלץ לבחור בית השקעות שרואה את תיק ההשקעות של כל אחד בראייה מרחבית כוללת עם צפייה לעתיד הרחוק. כך, אותו בית השקעות יכול לנצל ערוצי השקעה שונים, שלרוב אינם פופולריים ונחשבים באותו זמן נתון, אך בטווח הרחוק יכולים להבטיח תשואות גדולות וכך רווח עתידי מצוין.

בית ההשקעות מוכרח להיות פעיל ובעל ידע נרחב בכל תחום השקעה, כך שהוא יידע לזהות מראש השקעה אטרקטיבית ורציפה שתוכל להעניק תשואה גדולה. בעתיד. העדיפו לבחור בית השקעות שאינו משקיע רק בשוק הישראלי, אלא גם בשווקים השונים בחו”ל לצורך הקטנת הסיכון לתנודתיות ממנו השוק הישראלי סובל לעיתים, וכך הגדלת אפשרות הרווח בשווקים ברחבי העולם.

תיק השקעות בעל מגוון נכסים פיננסיים

על מנת להבטיח רווח עתידי גדול ועל הדרך גם להקטין את הסיכון להפסד בהתאם, מומלץ לבחור בית השקעות שיבטיח לכם ניהול של תיק ההשקעות באמצעות שילוב של מגוון נכסים פיננסיים שונים כמו ניירות ערך, מניות, אגרות חוב, עסקאות מקרקעין, חוזים עתידיים ועוד. כך ההשקעה מנותבת דרך נכסים שונים ומגוונים, ואיננה מסתמכת רק על נכס אחד שיכול לגרום להפסד באופן פתאומי בגלל תנודתיות של השוק באותו הזמן.

לעיתים ההפסד הקטן בנכס מסוים, כמו מקרקעין, יכול להתאזן ואף לעלות כאשר קיימת השקעה נוספת בערוץ אחר כמו נכס הקשור למניות בעולם. בדרך הזו של ניהול תיק השקעות באמצעות מספר נכסים פיננסיים שונים, תוכלו להבטיח שתיק ההשקעות שלכם ינוהל באופן המיטבי ביותר, עם רמת סיכון מינימלית ביותר ללא הפסדים גדולים מדי שעליהם אתם עלולים לשלם ביוקר.