עו”ד גירושין ודיני משפחה – לעבוד עם מומחים במשפט וביחסים

מנהל דין ומשפט
0

להיות עורך דין גירושין דורש מהאדם הרבה יותר מידע בעולם המשפט, והרבה יותר מניסיון משפטי בחוזים והסכמים. נכון, לרוב יש לגשר ולהביא את בני הזוג לכדי יכולת הסכמה, לפחות במקרים הטובים, ודבר זה דורש מיומנות גבוהה לא רק בעולם החוק והמשפט.

עו”ד גירושין המתמחה בבני אדם, המתמחה ביחסים שבין בני האדם, ובעיקר ביחסים הרגישים שבינו לבינה, הוא דמות שיכולה להשפיע בצורה יוצאת דופן על החוויה שלכם. גירושין עלולים להיות מסע קשה ומפרך, או רך וחלק, בהתאם לליווי המקצועי אותו תקבלו, וההבדל משמעותי ומשפיע על כל אספקט בחיים.

מה עושים עו”ד גירושין?

מגוון הנושאים הנוגעים לעו”ד גירושין ומשרדים המתמחים בתחום הוא רחב במיוחד, ולא פלא. עולם היחסים הזוגיים הוא כה מורכב ומסועף, עד כי תחום משפטי שלם נולד בשביל לתמוך בו, תחום שהולך ומתפתח עם נושאים כמו הסכמי ממון, התרת נישואין, הסכמי שלום בית ועוד.

עו”ד מומחה בגירושין פוגש את בני הזוג או צד אחד, בהתאם לסיטואציה, מקבל את כל הפרטים דרך שאילת השאלות הנכונות ובניית התיק בתבונה, ומביא את הפונה אליו לכדי מפגש עם מכלול האפשרויות וההסתעפויות האפשרויות במקרה שלו, בכדי לייצר את המצב האופטימאלי גם מהרגעים הקשיים והמאתגרים ביותר.

גישור כמעשה אומנות

גישור הינה פעולה בסיסית שמתגבשת בכל פעולה ופעולה שעושה עורך הדין שלכם, במידה והוא מתמחה בגישור זוגות. אומנות הגישור היא הסוד המסתתר מאחורי הגעה להסכמים גם במצבים המורכבים ביותר, ועו”ד גירושין עם ניסיון רב והבנה בזוגיות, גירושין ומה שביניהם, הוא נכס אדיר במקרה של גירושין.

היכולת של עורך הדין שלכם למצוא את הנקודות שמחברות ודרכן לפתוח בעדינות ותבונה את הנקודות הקשות והמאתגרות ביותר בחופש מדרמה וכעסים, מתחים וחשש, היא זו שתוליך אתכם בדרך לגירושין בהסכמה, גירושין ללא ריב מיותר, גירושין ללא תביעות, והסכמים שמספקים את שני הצדדים, בכדי לייצר מצב של שלום ושקט. מצב זה מאפשר לכם להתגבר על הקשיים המלווים לרוב תקופה מאתגרת זו, ולמצוא את השקט והמרחב הדרוש בכדי להתחיל מחדש.