עורך דין תאונת דרכים – מתי פונים אליו?

מנהל דין ומשפט
0

אף אחד מאתנו, כשהוא נכנס בבוקר למשרד, לא חושב על המצב שבו היום יסתיים אחרת ממה שהוא מצפה. אף אחד לא רוצה לדמיין מצב שבו הוא יעבור תאונת דרכים בדרך לעבודה, אך בפועל, זה קורה בישראל לעיתים קרובות. חשוב להבין: כאשר מדברים על תאונת דרכים מדברים על תאונות ברמות חומרה שונות. זו יכולה להיות גם תאונה יחסית מינורית, אך היא תגרור לא מעט כאבים פיזיים וגם אובדן של כסף וזמן. לכן ברור מדוע עליכם לחפש עורך דין לענייני תאונות דרכים אם עברתם תאונה שכזו. עורך דין תאונת דרכים יכול לעזור לכם להתמודד טוב יותר עם ההשלכות של המקרה ולכן רצוי לפנות אליו כמה שיות מהר.

כיצד לבחור עורך דין תאונת דרכים בקלות

בין אם כתוצאה ממה שקרה אתם סובלים ממצב של שבר במרפק תאונת דרכים ובין אם מדובר על כל תאונה אחרת, אתם צריכים עו״ד טוב. זה אומר שלא כל עורך דין לענייני תאונות דרכים יוכל לסייע לכם, שכן לכל אחד יש יכולות אחרות. לא כל עורך דין תאונת דרכים מגיע עם הניסיון הנדרש ולא כל עורך דין לענייני תאונת דרכים התמודד בעבר עם תאונה שדומה לתאונה שאתם עברכם. לכן יש טעם לבדוק במי אתם בוחרים. זה ברור שלעורך הדין תהיה השפעה משמעותית על המשך התהליך ולכן רצוי שהוא יהיה אדם שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

כמה זמן ייקח לכם לסיים את התהליך?

כאשר מתמודדים בעזרת עורך דין תאונת דרכים עם תביעות בתחום הזה, צריך להבין שנכנסים לתהליך. זה לא משהו שתוכלו לסיים תוך יום או יומיים וזה נתון מהותי. עם זאת, זה גם לא תמיד חייב להיות ייצוג שיעלה לכם הון עתק. בנוסף לכל אלה, כדאי לדעת שלא פעם תוכלו גם לשלם רק במקרה של זכיה. כלומר, עורכי דין רבים בישראל מציעים היום שירות בסגנון של ״לא זכית לא שילמת״. במילים אחרות, תשלמו לעוה״ד את שכר הטרחה שלו רק אם באמת תזכו בתהליך המשפטי ותקבלו פיצויים.