עיצוב אפליקציות – מה זה נותן לבעל עסק?

מנהל מחשבים
0

עיצוב אפליקציות לעסקים קטנים וגדולים הפך בשנים האחרונות לטרנדי, לפחות אצל אלו שמכוונים להיות בחוד החנית. פעולה פשוטה יחסית, לא יקרה, ועם הזדמנות למיתוג יוצא דופן שבאמת מבדל אתכם היא לא דבר מובן מאליו, והיא משהו שאנשים צדים אחריו בעולם העסקי.

אם אתם קוראים את השורות הללו, אנחנו מציעים לכם לקחת נשימה עמוקה ולשקול את העובדה הבאה ברצינות גבוהה: אתם עומדים בצומת שעלולה להפוך את העסק שלכם להרבה, אבל ממש הרבה יותר מניב. אם אתם מוכנים להתקדם לאן שהעולם כבר צועד, ולא להישאר מאחור, תמשיכו לקרוא, ועוד כמה רגעים כבר תבינו בדיוק במה מדובר.

חנות חיות או חיה של חנות?

אם יש לכם חיית מחמד, נכנסתם בוודאי לכמה וכמה חנויות חיות בעברכם. אתם מכירים את המוצרים, את האווירה, ואת הריחות. ויש לכם חנות מועדפת. החנות המועדפת עושה משהו קצת יותר טוב, משהו שונה. אולי זה העיצוב, אולי זו האווירה, אולי אלו המחירים או המוצרים הטובים יותר, אבל יש שם משהו שונה שמושך אתכם. זה זה!

לא משנה מה אתם מוכרים, שירות, מוצר, חבילות, תיווך, בסופו של דבר זה הכול מסתכם בדבר אחד – חווית המשתמש שלכם. אם הלקוח שלכם רואה בכם את המענה הנכון, הנוח, הטוב, האמין, האיכותי לצורך שלו, הוא שלכם. והדרך לעשות את זה היא קודם כל לתת שירות טוב, אבל מעבר לזה – בידול.

איך זה עובד?

תתפלאו לגלות כמה זה פשוט. זוכרים את חנות החיות? מספיק שהם הצליחו לאוורר יותר את החנות כדי להפחית את הריחות העזים, לדאוג להעסיק עובדים שבאמת מתרגשים מלפגוש את הכלב או החתול שלכם, ולהוסיף קערית שתייה מדוגמת ששומרים עליה נקיה, וכבר הם עשו שירות מיוחד יותר. תוסיפו לזה מתנה קטנה של פינוק לכלב על כל רכישה, והם קנו אתכם. חווית הקניה שלכם טובה יותר.

באפליקציות זה אותו הדבר. אם חנות החיות הזו תעשה אפליקציה שקשורה לעולם חיות המחמד, אפליקציה שתוסיף לכם ערך מוסף, כמו תזכורת לרכישה נוספת של מזון שלפי ההזמנה הקודמת הולך להסתיים, אז כבר חווית המשתמש שלכם טובה יותר, והנאמנות שלכם כלקוח גדלה.

לפרטים נוספים ליחצו – עיצוב אפליקציות