3 מקרים בהם כדאי להזמין אינסטלטור 24 שעות

מנהל אינסטלטורים
0

לפעמים נפלא לדעת שאנחנו חיים בזמנים מודרניים שבהם לשעות היממה אין שום משמעות כשאנחנו רוצים להשיג משהו או כאשר נקלענו למצב מצוקה. במקרים כאלה ברור לנו שאנחנו יכולים למצוא כל איש מקצוע וכמעט כל שירות או מוצר שאנחנו זקוקים לו. אינסטלטור 24 שעות ביממה הוא כזה שלא נוכל לוותר עליו לעולם, גם אם כל הבעיות שאנחנו חוזים הן רק בפוטנציה ולא מתגשמות לעולם. אנחנו זקוקים לעזרת אנשי שירות מצוינים במקרים רבים, ורק כמה מהם מחייבים אותנו לקרוא להם באמצע הלילה, בדיוק כמו המקרים הבאים.

פיצוץ צנרת שגורם נזק והצפות

צנרת של בית יכולה להיות ישנה מאוד אם מזניחים אותה במשך שנים ולא דואגים להחליף אותה. אבל גם צנרת כזאת עלולה לסבול מבעיות כמו פיצוצים לא צפויים. בירושלים זה מוכר במיוחד בגלל הבדלי הטמפרטורה הקיצוניים והקור העז בחורף. צנרת שאינה מותאמת לתנאי כפור ושלג עלולה להתפוצץ במפתיע ולהשאיר אתכם עם הצפה ענקית שמחלחלת גם לקירות ולתשתית ומחייבת תיקונים מהירים. במקרים כאלה אי אפשר כלל לחכות לבוקר משום שגם סגירת השיבר עלולה לא לעזור. אינסטלטור 24 שעות יוכל לבוא לעזרתכם ולתקן כל מה שנחוץ תיקון גם כאשר לפעמים התיקונים היחידים שיכולים להיעשות הם תיקונים זמניים עד שיתחילו בעבודות להחלפת כל הצנרת ובהקדם.

סתימה במערכת הביוב

הבעיה האקוטית ביותר היא סתימה במערכת הביוב של הבניין שגורמת להצפות לא נעימות בחצר ולעתים גם להתפרצויות ביוב בבתים הפרטיים. זה תלוי במיקום הסתימה, כמובן, אבל יש צורך דחוף לקרוא לשירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה כדי לאתר את הסתימה, לשחרר אותה ולהתחיל לתקן את הנזקים בכל בית, לפעמים מקור הסתימה הוא רב מוקדי ולכן העבודה המורכבת של האינסטלטור תיעשה במשך כמה שעות ותחייב כניסה לבתים ולא רק בדיקת קו הביוב המרכזי. במקרה כזה אולי אפילו יידרש צוות שעובד עם האינסטלטור יחדיו.

מה קורה כאשר אתם מאבדים חפץ יקר בצנרת?

זה בדרך כלל מוכר למי שאיבד טבעת או תכשיט יקר שאיכשהו נפלו לצנרת אבל זה קורה גם כאשר ילדים זורקים פנימה כל מיני חפצים יקרים שאתם לא מצליחים לחלץ לבד. במקרים כאלה, עדיך שאינסטלטור יבוא לחלץ זאת. אינסטלטור 24 שעות ביממה יידע בדיוק איך למצוא דברים כאלה לפני שהם נשטפים הלאה לצנרת העירונית ואובדים לעד, או כאשר הם מאיימים להפוך לחסימה רצינית שתגרום לבעיה יותר חמורה.